Site Info (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: Export
fa: استخراج

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Menus
fa: قائمها
