Site Info (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Export
ps: بهرول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ
