Site Info (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Modules
ro: Module

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri
