Site Info (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Export
ru: Экспортировать

en: Modules
ru: Модули

en: Components
ru: Компоненты

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Blocks
ru: Блоки

en: Menus
ru: Меню
