Site Info (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Modules
sk: Moduly

en: Components
sk: Komponenty

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu
