Site Info (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Export
sl: Izvoz

en: Modules
sl: Moduli

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji
