Site Info (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Export
sv: Exportera

en: Modules
sv: Moduler

en: Components
sv: Komponenter

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Blocks
sv: Block

en: Menus
sv: Menyer
