Site Info (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Export
th: ส่งออก

en: Modules
th: โมดูล

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Blocks
th: บล็อค

en: Menus
th: เมนู
