Site Info (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Modules
tr: Modüller

en: Components
tr: Bileşenler

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Menus
tr: Menüler
