Site Info (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Export
uk: Експортувати

en: Modules
uk: Модулі

en: Components
uk: Компоненти

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню
