Site Info (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: Export
vi: Xuất

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Blocks
vi: Khối

en: Menus
vi: Trình đơn
