Site map (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: more
bg: още

en: None
bg: Няма

en: Audio
bg: Музика

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

en: Front page
bg: Начална страница

en: Syndicate
bg: Синдикирай

en: Syndicate content
bg: Абонирай се за новости

en: Blogs
bg: Истории

en: Books
bg: Книги
