Site map (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: None
fa: خالی

en: Frequently Asked Questions
fa: سئوالات متداول

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Site map
fa: نقشه سایت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Syndicate
fa: همزمان‌کردن

en: Syndicate content
fa: همزمانی محتوا

en: Blogs
fa: وب‌نوشت‌ها

en: Books
fa: کتاب‌ها
