Site map (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: more
fi: lisää

en: None
fi: Ei yhtään

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Front page
fi: Etusivu

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Syndicate content
fi: Julkaise syötteitä

en: Blogs
fi: Blogit

en: Books
fi: Kirjat
