Site map (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: more
hr: više

en: None
hr: Nema

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Front page
hr: Naslovna strana

en: Syndicate
hr: Združene vijesti

en: Syndicate content
hr: Udruženi sadržaj

en: Blogs
hr: Blogovi

en: Books
hr: Knjige
