Site map (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: more
id: Selengkapnya

en: None
id: Nihil

en: Page title
id: Judul halaman

en: Front page
id: Halaman muka

en: Syndicate
id: Sindikasi

en: Syndicate content
id: Sindikasikan konten

en: Blogs
id: Blog

en: Books
id: Buku
