Site map (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Front page
kk: Басты бет

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Syndicate content
kk: Синдикатты контент

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Books
kk: Кітаптар
