Site map (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: more
nn: meir

en: None
nn: Ingen

en: Front page
nn: Framside

en: Syndicate
nn: Abonner på denne sida

en: Syndicate content
nn: Syndiker innhald

en: Blogs
nn: Bloggar

en: Books
nn: Bøker
