Site map (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: more
uk: ще

en: None
uk: Ні

en: Audio
uk: Звук

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Site map
uk: Мапа сайту

en: Front page
uk: Стартова сторінка

en: Site map message
uk: Повідомлення карти сайту

en: Define a message to be displayed above the site map.
uk: Укажіть, яке повідомлення повинне відображатися над картою сайту.

en: Site map content
uk: Зміст карти сайту

en: Show front page
uk: Показувати головну сторінку

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
uk: Коли включене, показує посилання на головну сторінку й RSS стрічки до неї.

en: Show active blog authors
uk: Показувати активних авторів блогів

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
uk: Якщо включене, ця опція буде відображати 10 найбільш активних авторів блогів.

en: Books to include in the site map
uk: Підшивки, що включаються в карту сайту

en: Menus to include in the site map
uk: Меню, що включаються в карту сайту

en: Show FAQ content
uk: Показувати вміст FAQ

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
uk: Якщо включене, ця опція буде включати вміст із модуля FAQ у цю карту сайту.

en: Categories to include in the site map
uk: Категорії, що включаються в карту сайту

en: Categories settings
uk: Настроювання категорій

en: Show node counts by categories
uk: Показувати кількість матеріалів по категоріях

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
uk: Коли включене, буде показуватися кількість матеріалів для кожного терміна таксономії.

en: Categories depth
uk: Глибина категорій

en: RSS settings
uk: Настроювання RSS

en: Include RSS links
uk: Включати посилання на RSS стрічки

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
uk: Коли включене, для кожної категорії й кожного блога будуть показуватися посилання на RSS стрічки.

en: RSS feed depth
uk: Глибина RSS стрічок

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
uk: Вкажіть, скільки підкатегорій повинно бути включено в RSS стрічку. Введіть  "all " щоб включити всі підкатегорії або  "0 " щоб виключити всі підкатегорії.

en: Control what should be displayed on the site map.
uk: Вибір того, що буде відображено на карті сайту

en: Display a site map with RSS feeds.
uk: Відображення карти сайту з потоками RSS

en: Syndicate (site map)
uk: Синдикація (карта сайту)

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: View the site map to see more RSS feeds.
uk: Подивитися карту сайту щоб побачити більше RSS стрічок.

en: Syndicate content
uk: Збір матеріалів

en: Syndicate comments
uk: RSS-коментарі

en: Front page of %sn
uk: Перша сторінка веб-сайту %sn

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
uk: Загальний блог та блоги автора в %sn

en: All blogs
uk: Всі блоги

en: Audio content
uk: Аудіо матеріал

en: Video
uk: Відео

en: Video content
uk: Відео матеріал

en: Books
uk: Підшивки

en: Books at %sn.
uk: Підшивки для %sn.

en: Display a site map.
uk: Відображення мапи сайту

en: Link to a content RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку матеріалів

en: Link to a comment RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку коментарів
