Site map (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Syndicate content
ast: Conteníu con feeds

en: Books
ast: Llibros
