Site map (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།

en: Syndicate content
dz: མཉམ་འབྲེལ་ཚོགས་པའི་ནང་དོན།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་
