Site map (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Site map
eu: Gune mapa

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Site map message
eu: Webgunearen maparen mezua

en: Define a message to be displayed above the site map.
eu: Ezarri webgunearen maparen goikaldean agertuko den mezua.

en: Site map content
eu: Webgunearen maparen edukia

en: Show front page
eu: Atariko orria erakutsi

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
eu: Gaituz gero atariko orria erantsiko zaio webgunearen mapari.

en: Books to include in the site map
eu: Webgunearen mapan erakutsi beharreko liburuak

en: Categories settings
eu: Sailkapenen ezarpenak

en: Show books expanded
eu: Liburuak zabalduta erakutsi

en: RSS settings
eu: RSS ezarpenak

en: Syndicate
eu: Sindikatu

en: Syndicate content
eu: Sindikatu edukia

en: Blogs
eu: Blogak

en: All blogs
eu: Blog guztiak

en: Books
eu: Liburuak

en: Do not include site map CSS file
eu: Ez erantsi webgunearen maparen CSS fitxategia

en: Page title that will be used on the <a href="@link">site map page</a>.
eu: <a href="@link">Webgunearen mapa orrialdean</a> erakutsiko den izenburua.
