Site map (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان

en: Books
ku: پەڕتووکەکان
