Site map (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Syndicate content
sl: Razpečuj vsebino

en: Blogs
sl: Blogi

en: Books
sl: Knjige
