Site map (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: None
ug: يوق

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site map
ug: بېكەت خەرىتىسى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Site map message
ug: بېكەت خەرىتىسى ئۇچۇرلىرى

en: Site map content
ug: بېكەت خەرىتىسى مەزمۇنلىرى

en: Control what should be displayed on the site map.
ug: بېكەت خەرىتىسىنى قانداق كۆرسىتىشنى تەڭشەش .

en: Blogs
ug: بلوگلار

en: Books
ug: كىتاپلار
