Site map (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Audio
ar: الصوت

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Syndicate
ar: تلقيم

en: Syndicate content
ar: لَقِّم المحتوى

en: Blogs
ar: مدونات

en: Video
ar: فيديو

en: Books
ar: الوثائق
