Site map (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Syndicate
gl: Distribuir

en: Syndicate content
gl: Distribuir contido

en: Blogs
gl: Blogues

en: Books
gl: Libros
