Site map (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: None
ja: なし

en: Audio
ja: オーディオ

en: Frequently Asked Questions
ja: FAQ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Site map
ja: サイトマップ

en: Front page
ja: フロントページ

en: Syndicate
ja: 配信

en: Syndicate content
ja: コンテンツ配信

en: Blogs
ja: ブログ

en: All blogs
ja: すべてのブログ

en: Video
ja: ビデオ

en: Books
ja: ブック
