Site map (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: None
lt: Joks

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Site map
lt: Svetainės struktūra

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Site map message
lt: Svetainės struktūros žinutė

en: Define a message to be displayed above the site map.
lt: Žinutė, kuri būs rodoma po svetainės struktūra.

en: Site map content
lt: Svetainės struktūros turinys

en: Show front page
lt: Rodyti pirmą puslapį

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
lt: Jei įjungta, įtraukti svetainės turinį į pirmą puslapį

en: Show active blog authors
lt: Rodyti aktyvius tinklaraščių autorius

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
lt: Kai įjungta, šis pasirinkimas rodys 10 labiausiai aktyvius tinklaraščių autorius.

en: Books to include in the site map
lt: Knygos, kurios įtraukiamos į svetainės struktūrą

en: Menus to include in the site map
lt: Meniu įtraukti į svetainės struktūrą

en: Show FAQ content
lt: Rodyti DUK turinį

en: Categories to include in the site map
lt: Kategorijas įtraukti į svetainės struktūra

en: Categories settings
lt: Kategorijų nustatymai

en: Show books expanded
lt: Knygas rodyti išskleistas

en: Show node counts by categories
lt: Rodyti mazgų kiekį kategorijoje

en: Categories depth
lt: Kategorijų gylis

en: RSS settings
lt: RSS nustatymai

en: Include RSS links
lt: Įtraukti RSS nuorodas

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
lt: Kai įjungta, šis pasirinkimas rodys nuorodas į RSS gijas kiekvienai tinklaraščio kategorijai.

en: RSS feed depth
lt: RSS gijos gylis

en: Control what should be displayed on the site map.
lt: Valdyti ką vaizduoti svetainės struktūroje.

en: Syndicate (site map)
lt: Surinkti (svetainės struktūra)

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: View the site map to see more RSS feeds.
lt: Žiūrėti svetainės struktūrą, kad pamatyti daugiau RSS gijų.

en: Syndicate content
lt: Surinkti turinį

en: Syndicate comments
lt: Surinkti komentarus

en: Front page of %sn
lt: %sn pirmas puslapis

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
lt: %sn autoriaus bendruomenės tinklaraštis ir naujausias tinklaraštis

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Audio content
lt: Audio turinys

en: Video content
lt: Video turinys

en: Books
lt: Knygos

en: Books at %sn.
lt: %sn knygos.

en: Display a site map.
lt: Rodyti svetainės struktūrą.
