Site map (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: None
lv: Nav

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Site map
lv: Vietnes karte

en: CSS settings
lv: CSS iestatījumi

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Define a message to be displayed above the site map.
lv: Definē ziņojumu kas tiks parādīts virs vietnes kartes.

en: Site map content
lv: Vietnes kartes saturs

en: Show front page
lv: Rādīt sākumlapu

en: Show FAQ content
lv: Parāda FAQ saturu

en: Categories settings
lv: Kategoriju uzstādījumi

en: RSS settings
lv: RSS iestatījumi

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
lv: Norādiet, cik apakškategoriju jāiekļauj RSS plūsmā. Ievadiet "all", lai iekļautu visas apakškategorijas, vai "0", lai neiekļautu nevienu apakškategoriju.

en: Control what should be displayed on the site map.
lv: Pārvalda kas tiks parādīts vietnes kartē

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Syndicate content
lv: Sindicēts saturs

en: Front page of %sn
lv: %sn sākumlapa

en: Blogs
lv: Blogi

en: Books
lv: Grāmatas
