Site map (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Audio
oc: Àudio

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Syndicate
oc: Sindicar

en: Syndicate content
oc: Sindicar lo contengut

en: All blogs
oc: Totes los blogs

en: Books
oc: Libres
