Site map (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Audio
pt: Áudio

en: Page title
pt: Título da página

en: Front page
pt: Página principal

en: Syndicate
pt: Sindicalizar

en: Video
pt: Vídeo

en: Books
pt: Livros
