Site map (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Page title
ta: பக்க தலைப்பு

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Syndicate content
ta: Syndicate உள்ளடக்கம்

en: Blogs
ta: வலைதளங்கள்

en: Books
ta: நூல்கள்
