Site map (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Syndicate
bo: མཉམ་བཟོ

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: All blogs
bo: ཟིན་བྲིས་ཡོངས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Books
bo: དེབ
