Site map (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Page title
cs: Název stránky

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Site map message
cs: Zpráva mapy webu

en: Define a message to be displayed above the site map.
cs: Definujte zprávu, která se má zobrazit nad mapou webu.

en: Site map content
cs: Obsah mapy webu

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
cs: Pokud je zaškrtnuté, do mapy webu se zahrne titulní stránka.

en: Show active blog authors
cs: Zobrazit aktivní autory blogů

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí se 10 nejaktivnějších autorů blogu.

en: Books to include in the site map
cs: Knihy, které mají být zahrnuty v mapě webu

en: Menus to include in the site map
cs: Menu, která mají být obsažená v mapě webu

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
cs: Pokud je povoleno, do mapy webu se zahrne obsah z modulu FAQ.

en: Categories to include in the site map
cs: Kategorie, které mají být zahrnuty v mapě webu

en: Show books expanded
cs: Zobrazit knihy rozbalené

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
cs: Pokud je zapnuté, zobrazí se všechny podstránky každé knihy.

en: Show node counts by categories
cs: Zobrazit počet uzlů podle kategorií

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlů přiřazených termínu taxonomie.

en: Categories depth
cs: Hloubka kategorií

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
cs: Pokud je povoleno, zobrazí se odkazy kanálů zpráv RSS pro každou kategorii a blog.

en: RSS feed depth
cs: Hloubka RSS zdroje

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
cs: Zadejte kolik podkategorií by mělo být zahrnuto z RSS kanálu zpráv. Zadejte "all", pokud chcete všechny podkategorie; zadejte "0", pokud nechcete žádné podkategorie.

en: Syndicate
cs: RSS kanál

en: Syndicate content
cs: Syndikovat obsah

en: Front page of %sn
cs: Hlavní strana %sn

en: Blogs
cs: Blogy

en: Books
cs: Knihy

en: Show titles
cs: Zobrazit nadpisy

en: Do not include site map CSS file
cs: Nevkládat CSS soubor mapy webu

en: Category count threshold
cs: Práh pro počet kategorií

en: Forum count threshold
cs: Práh pro počet fór

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
cs: RSS kanály pro titulní stránku, výchozí je rss.xml.

en: Include on the right side
cs: Vloženo na pravé straně

en: Include on the left side
cs: Vloženo na levé straně

en: Legend:
cs: Legenda:
