Site map (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Syndicate
el: Για ανεξάρτητη κυκλοφορία

en: Syndicate content
el: Συλλογή ανεξάρτητου περιεχόμενου

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: Books
el: Βιβλία

en: Show titles
el: Εμφάνιση τίτλων
