Site map (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Audio
et: Heli

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Site map
et: Sisu kaart

en: Front page
et: Avaleht

en: Display a site map with RSS feeds.
et: Kuva sisukaart RSS vooga.

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Syndicate content
et: Sisu liidestamine

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Books
et: Raamatud

en: Display a site map.
et: Näita sisukaarti.
