Site map (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Front page
is: Forsíða

en: Syndicate
is: RSS

en: Syndicate content
is: Bjóða út innihald

en: Blogs
is: Bloggur

en: Books
is: Bøkur
