Site map (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: None
he: ללא

en: Audio
he: אודיו

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Page title
he: כותרת דף

en: Site map
he: מפת אתר

en: Front page
he: דף הבית

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Syndicate content
he: שלב תוכן

en: Front page of %sn
he: עמוד הבית של %sn

en: Blogs
he: בלוגים

en: All blogs
he: כל הבלוגים

en: Video
he: וידאו

en: Books
he: ספרים

en: View published site map
he: צפיה במפת אתר מפורסמת
