Site map (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Site map
hu: Oldaltérkép

en: CSS settings
hu: CSS beállítások

en: Front page
hu: Címlap

en: Site map message
hu: Oldaltérkép üzenet

en: Define a message to be displayed above the site map.
hu: Az oldaltérkép felett megjelenő üzenet itt adható meg.

en: Site map content
hu: Oldaltérkép tartalma

en: Show front page
hu: Kezdőlap megjelenítése

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
hu: Bekapcsoláskor ez a lehetőség hozzáadja a kezdőlapot az oldaltérképhez.

en: Show active blog authors
hu: Aktív blog szerzők megmutatása

en: Menus to include in the site map
hu: Az oldaltérképhez hozzáadandó menük

en: Show FAQ content
hu: GYIK tartalmának megjelenítése

en: Categories settings
hu: Kategóriák beállításai

en: Categories depth
hu: Kategóriák mélysége

en: RSS settings
hu: RSS beállítások

en: Include RSS links
hu: RSS hivatkozások hozzáadása

en: Display a site map with RSS feeds.
hu: Oldaltérkép megjelenítése RSS hírfolyamokkal.

en: Syndicate (site map)
hu: Tartalommegosztás (oldaltérkép)

en: Syndicate
hu: Tartalommegosztás

en: Syndicate content
hu: Tartalomátvétel

en: Front page of %sn
hu: %sn kezdőlapja

en: Blogs
hu: Blogok

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
hu: Közösségi blog és a legutóbbi blog szerzői %sn weboldalon.

en: All blogs
hu: Minden blog

en: Video
hu: Videó

en: Video content
hu: Videó tartalom

en: Books
hu: Könyvek

en: Display a site map.
hu: Oldaltérkép megjelenítése.

en: Show titles
hu: Címek megjelenítése

en: RSS feed for front page
hu: RSS hírfolyam a kezdőlap számára

en: Include on the right side
hu: Hozzáadás a jobb oldalon

en: Include on the left side
hu: Hozzáadás a bal oldalon
