Site map (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Books
mn: Номнууд
