Site map (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: None
pl: Brak

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Site map
pl: Mapa witryny

en: CSS settings
pl: Ustawienia CSS

en: Front page
pl: Strona główna

en: Site map message
pl: Wiadomość mapy witryny

en: Define a message to be displayed above the site map.
pl: Zdefiniuj wiadomość, która będzie wyświetlana nad mapą witryny.

en: Site map content
pl: Zawartość mapy strony

en: Show front page
pl: Pokaż stronę główną

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
pl: Włączona opcja powoduje dołączenie strony głównej do mapy witryny.

en: Show active blog authors
pl: Pokaż aktywnych autorów blogów

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
pl: Gdy jest włączona, opcja ta pokaże 10 najbardziej aktywnych autorów bloga.

en: Books to include in the site map
pl: Książki do uwzględnienia w mapie witryny

en: Menus to include in the site map
pl: Menu, które będą zawarte w mapie witryny

en: Show FAQ content
pl: Pokaż zawartość FAQ

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
pl: Gdy jest włączona, opcja ta będzie zawierać treści z modułu FAQ w mapie witryny.

en: Categories to include in the site map
pl: Kategorie, które będą zawarte w mapie witryny

en: Categories settings
pl: Ustawienia kategorii

en: Show books expanded
pl: Pokaż książki w formie rozwiniętej

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
pl: Gdy jest włączona, ta opcja będzie pokazywać wszystkie strony potomne dla każdej książki.

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
pl: Włączenie tej opcji powoduje wyświetlenie liczby węzłów dla każdego słownika terminów kategorii.

en: Categories depth
pl: Głębokość kategorii

en: RSS settings
pl: Ustawienia RSS

en: Include RSS links
pl: Dołącz odnośniki do RSS

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
pl: Włączona opcja powoduje wyświetlanie odnośników RSS dla każdej kategorii i bloga.

en: RSS feed depth
pl: Głębokość kanału informacyjnego RSS

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
pl: Podaj ile podkategorii ma być zawartych w kanale informacyjnym RSS. Wpisz "all" aby zawrzeć wszystkie podkategorie, "0" aby nie zawierać podkategorii.

en: Control what should be displayed on the site map.
pl: Kontroluj co ma być wyświetlane na mapie witryny.

en: Display a site map with RSS feeds.
pl: Pokaż mapę witryny w kanałach RSS.

en: Syndicate (site map)
pl: Syndykat (mapa witryny)

en: Syndicate
pl: Subskrybuj

en: View the site map to see more RSS feeds.
pl: Zobacz mapę witryny aby wyświetlić więcej kanałów RSS.

en: Syndicate content
pl: Subskrybuje zawartość

en: Syndicate comments
pl: Komentarze syndykatów

en: Front page of %sn
pl: Główna strona %sn

en: Blogs
pl: Blogi

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
pl: Blog społecznościowy i autorzy ostatniego blogu w %sn.

en: All blogs
pl: Wszystkie blogi

en: Audio content
pl: Zawartość audio

en: Video
pl: Wideo

en: Books
pl: Książki

en: Books at %sn.
pl: Książki w %sn.

en: Display a site map.
pl: Wyświetl mapę strony.

en: If you don't want to load the included CSS file you can check this box.
pl: Jeżeli nie chcesz wczytywać zawartego pliku stylów CSS, powinieneś odznaczyć tę opcję.

en: Category count threshold
pl: Próg wielkości kategorii

en: Forum count threshold
pl: Próg wielkości forum

en: RSS feed for front page
pl: Kanał informacyjny RSS dla strony głównej

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
pl: Kanał informacyjny RSS dla strony głównej (standardowo rss.xml).

en: Include on the right side
pl: Umieść po prawej stronie

en: Include on the left side
pl: Umieść po lewej stronie

en: Link to a content RSS feed
pl: Odnośnik do kanału RSS treści

en: Link to a comment RSS feed
pl: Odnośnik do kanału RSS komentarza

en: Legend:
pl: Legenda:

en: View published site map
pl: Zobacz opublikowaną mapę strony

en: Site map title
pl: Tytuł mapy strony
