Site map (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Site map
sk: Mapa webu

en: CSS settings
sk: CSS nastavenia

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Site map message
sk: Správa mapy webu

en: Define a message to be displayed above the site map.
sk: Definujte správu, ktorá sa má zobraziť nad mapou webu.

en: Site map content
sk: Obsah mapy webu

en: Show front page
sk: Zobraziť titulnú stránku

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
sk: Ak je zaškrtnuté, do mapy webu sa zahrnie titulná stránka.

en: Show active blog authors
sk: Zobraziť aktívnych autorov bogu

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazí sa 10 najaktívnejších autorov blogu.

en: Books to include in the site map
sk: Knihy, ktoré majú byť zahrnuté v mape webu

en: Menus to include in the site map
sk: Menu, ktoré majú byť zahrnuté v mape webu

en: Show FAQ content
sk: Zobraziť obsah FAQ

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
sk: Ak je zaškrtnuté, do mapy webu sa zahrnie obsah z modulu FAQ.

en: Categories to include in the site map
sk: Kategórie, ktoré majú byť zahrnuté v mape webu

en: Categories settings
sk: Nastavenia kategórií

en: Show books expanded
sk: Zobraziť knihy roztvorené

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazia sa všetky zviazané stránky každej knihy.

en: Show node counts by categories
sk: Zobraziť počet uzlov podľa kategórií

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlov priradených termínu taxonómie.

en: Categories depth
sk: Hĺbka kategórií

en: RSS settings
sk: Nastaveniea RSS

en: Include RSS links
sk: Zahrnúť odkazy RSS

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
sk: Ak je zaškrtnuté, zobrazia sa odkazy kanála správ RSS pre každú kategóriu a blog.

en: RSS feed depth
sk: Hĺbka kanála správ RSS

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
sk: Zadajte koľko podkategórií by malo byť zahrnutých z RSS kanála správ. Zadajte "all" ak chcete všetky podkategórie, "0" ak nechcete žiadnu podkategóriu.

en: Control what should be displayed on the site map.
sk: Riadi čo by malo byť zobrazené na mape webu.

en: Display a site map with RSS feeds.
sk: Zobrazí mapu webu spolu s RSS kanálmi správ.

en: Syndicate (site map)
sk: Syndikovať (mapa webu)

en: Syndicate
sk: Syndikovať

en: View the site map to see more RSS feeds.
sk: Zobrazte mapu webu ak chete vidieť viacero RSS kanálov správ.

en: Syndicate content
sk: Syndikovať obsah

en: Syndicate comments
sk: Syndikovať komentáre

en: Front page of %sn
sk: Titulná stránka %sn

en: Blogs
sk: Blogy

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
sk: Blog komunity a blogy najaktívnejších autorov na %sn.

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Audio content
sk: Audionahrávka

en: Video content
sk: Videonahrávka

en: Books
sk: Knihy

en: Books at %sn.
sk: Knihy na %sn.

en: Display a site map.
sk: Zobrazí mapu webu.
