Site map (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Audio
tr: Ses

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Site map
tr: Site haritası

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Syndicate
tr: İçerik dağıtımı

en: Syndicate content
tr: İçeriği dağıtıma sok

en: Blogs
tr: Ağ Günlükleri

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
tr: %sn üzerindeki blog yazarlarının en son ağ günlükleri.

en: All blogs
tr: Tüm ağ günlükleri

en: Books
tr: Kitaplar
