Site map (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: None
uk: Немає

en: Audio
uk: Звук

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Site map
uk: Мапа сайту

en: CSS settings
uk: Налаштування CSS

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Site map message
uk: Повідомлення мапи сайту

en: Define a message to be displayed above the site map.
uk: Введіть повідомлення, що буде повинно відображуватися над мапою сайту.

en: Site map content
uk: Вміст мапи сайту

en: Show front page
uk: Показувати головну сторінку

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
uk: Якщо увімкнено, головна сторінка буде додана до мапи сайту.

en: Show active blog authors
uk: Показувати активних авторів блогів

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
uk: Якщо увімкнене, ця опція буде відображати 10 найбільш активних авторів блоґів.

en: Books to include in the site map
uk: Книги, що включаються в мапу сайту

en: Menus to include in the site map
uk: Меню, що додаються до мапи сайту

en: Show FAQ content
uk: Показувати вміст FAQ

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
uk: Якщо включене, ця опція буде включати вміст із модуля FAQ у цю карту сайту.

en: Categories to include in the site map
uk: Категорії, що додаються до мапи сайту

en: Categories settings
uk: Налаштування категорій

en: Show books expanded
uk: Показувати книги в розгорнутому вигляді

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
uk: Якщо увімкнено, будуть показуватися всі дочірні сторінки кожної книги.

en: Show node counts by categories
uk: Показувати кількість матеріалів по категоріях

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
uk: Коли увімкнено, буде показуватися кількість матеріалів для кожного терміна таксономії.

en: Categories depth
uk: Глибина категорій

en: RSS settings
uk: Налаштування RSS

en: Include RSS links
uk: Додавати посилання RSS потоків

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
uk: Якщо вибрано, для кожної категорії і кожного блогу будуть показуватися посилання на RSS потоки.

en: RSS feed depth
uk: Глибина RSS потоків

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
uk: Вкажіть, скільки підкатегорій повинно бути включено в RSS стрічку. Введіть  "all " щоб включити всі підкатегорії або  "0 " щоб виключити всі підкатегорії.

en: Control what should be displayed on the site map.
uk: Керування тим, що буде відображено на мапі сайту

en: Display a site map with RSS feeds.
uk: Відображення карти сайту з потоками RSS

en: Syndicate (site map)
uk: Трансляція (мапа сайту)

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: View the site map to see more RSS feeds.
uk: Переглянути мапу сайту, щоб побачити більше RSS потоків.

en: Syndicate content
uk: Об'єднати вміст

en: Syndicate comments
uk: Трансляція коментарів

en: Front page of %sn
uk: Головна сторінка %sn

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
uk: Блоґ спільноти та останні блоґи авторів на сайті %sn.

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Audio content
uk: Аудіо матеріал

en: Video
uk: Відео

en: Video content
uk: Відео матеріал

en: Books
uk: Книги

en: Books at %sn.
uk: Книги для %sn.

en: Display a site map.
uk: Показує мапу сайту

en: Show titles
uk: Показувати заголовки

en: Do not include site map CSS file
uk: Не додавати до мапи сайту CSS файли

en: RSS feed for front page
uk: RSS потік для головної сторінки

en: Link to a content RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку матеріалів

en: Link to a comment RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку коментарів

en: Legend:
uk: Легенда:

en: Page title that will be used on the <a href="@link">site map page</a>.
uk: Заголовок сторінки, що буде використаний на сторінці <a href="@link">мапи сайту</a>.

en: <a href="@url">@name's blog</a> (@num_items)
uk: <a href="@url">Блоґ користувача @name</a> (@num_items)

en: Successfully upgraded site map message format setting.
uk: Успішно оновлено формат повідомлення модернізованої мапи сайту.

en: Site map title
uk: Назва мапи сайту
