Site map (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Syndicate
cy: Cynghrair

en: Blogs
cy: Blogiau

en: Books
cy: Llyfrau
