Site map (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Audio
fa: صوتی

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Site map
fa: نقشه سایت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Site map message
fa: پیام نقشه سایت

en: Define a message to be displayed above the site map.
fa: یک پیام برای نمایش در بالای نقشه سایت تعریف کنید

en: Site map content
fa: محتوای نقشه سایت

en: Show front page
fa: نمایش صفحه اصلی

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
fa: در صورت فعال بودن، این گزینه صفحه اصلی را در نقشه سایت قرار می‌دهد.

en: Categories settings
fa: تنظیمات دسته‌بندی‌ها

en: Categories depth
fa: عمق دسته‌بندی‌ها

en: RSS settings
fa: تنظیمات RSS

en: Include RSS links
fa: شامل پیوندهای RSS

en: RSS feed depth
fa: عمق خوراک RSS

en: Control what should be displayed on the site map.
fa: کنترل اینکه چه چیزی می‌بایست در نقشه سایت نمایش داده شود.

en: Syndicate
fa: جمع آوری

en: View the site map to see more RSS feeds.
fa: نقشه سایت را برای خوراک‌های RSS بیشتر ببینید.

en: Front page of %sn
fa: صفحه اصلی %sn

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: All blogs
fa: تمام وبلاگ‌ها

en: Audio content
fa: محتوای صوتی

en: Video
fa: ویدیو

en: Video content
fa: محتوای ویدیویی

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Forum count threshold
fa: آستانه تعداد محتوای انجمن
