Site map (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: CSS settings
fi: CSS asetukset

en: Front page
fi: Etusivu

en: Site map content
fi: Sivukartan sisältö

en: Show front page
fi: Näytä etusivu

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
fi: Mikäli valittuna, etusivu sisällytetään sivukarttaan.

en: Show active blog authors
fi: Näytä aktiiviset blogien kirjoittajat

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
fi: Mikäli valittuna, 10 aktiivisinta blogien kirjoittajaa näytetään sivustolla haluamassasi paikassa.

en: Books to include in the site map
fi: Sivukarttaan sisällytettävät kirjat

en: Menus to include in the site map
fi: Sivukarttaan sisällytettävät valikot

en: Categories to include in the site map
fi: Sivukarttaan sisällytettävät kategoriat

en: Categories settings
fi: Kategorioiden asetukset

en: Show books expanded
fi: Näytä kirjat laajennettuina

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
fi: Mikäli valittuna, kaikki kirjan alasivut näytetään.

en: Show node counts by categories
fi: Näytä solmujen määrä kategorioittain

en: Categories depth
fi: Kategorian syvyys

en: RSS settings
fi: RSS asetukset

en: Include RSS links
fi: Sisällytä RSS-linkit

en: RSS feed depth
fi: RSS-syötteiden syvyys

en: Display a site map with RSS feeds.
fi: Sisällytä sivukarttaan RSS-syötteet.

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Blogs
fi: Blogit

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
fi: Yhteinen blogi ja blogien kirjoittajat %sn -sivustossa.

en: All blogs
fi: Kaikki blogit

en: Books
fi: Kirjat

en: Books at %sn.
fi: Kirjan sisältö %sn -sivustossa.

en: Display a site map.
fi: Näytä sivukartta.

en: <a href="@url">@name's blog</a> (@num_items)
fi: <a href="@url">@name blogi</a> (@num_items)
