Site map (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Audio
is: Hljóð

en: Frequently Asked Questions
is: Algengar spurningar

en: Page title
is: Titill síðu

en: Front page
is: Forsíða

en: Blogs
is: Blogg

en: Books
is: Bækur
