Site map (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Syndicate
jv: Sindikasi

en: Blogs
jv: Blog

en: Books
jv: Buku
